Speciální programy

Magické číslo 2 určuje zásadně celý díl o Tatrách. Dvojici kultovních automobilů Tatra uvádějí další dvě dvojice: Michal Froněk a Jan Němeček, zakladatelé designového studia Olgoj Chorchoj, představují svoji výstavní Tatru 603, zatímco rozporuplnost Tatry 613 komentují fotografové Lukáš Jasanský a Martin Polák a také pan Fridrich z Přelouče.

Autismus je nový formát krátkých filmů o automobilismu, umění a širších kulturních a civilizačních souvislostech, který ve spolupráci s Artyčok.tv připravuje autorské trio Hynek Alt, Pavel Vančát a Jan Vidlička. Pilotní série krátkometrážních profilů umělců a s nimi souvisejících automobilů se snaží pojímat automobil jako ztělesnění osobnosti a sebeprojekce. První tři díly ukazují zajímavé kulturní osobnosti v neobyklých situacích a odpovědích. V hlavních rolích: Theodor Pištěk, Olgoj Chorchoj, Jasanský/Polák, Vladimír 518.

 

1 příspěvek k “Autismus – Dvě Tatry”

  1. Anders napsal16. úno. 2013:

    Hele ja jsem nepohcopil to s tou posledni auto, jaky lidi to meli predtim? tam je asi nejaky cesky podtekst ktery ja nerozumim….