Reportáže

Projekt art-words byl vyvinut tak, aby sbíral výrazy běžné v umělecké komunikaci. Na webových stránkách www.art-words.net nabízí možnost interaktivně vytvářet umělecké texty pomocí tohoto slovníku. V tomto smyslu webová stránka poskytuje nástroj pro artikulační řízení a pomáhá k dosažení náhrady schopnosti neschopností.

Sbírka „slov“ je vydána pro veřejnost a umělci nabízí snadný způsob jak začít pracovat s managmentem artikulace. Stěžejní část www.art-words.net homepage je text generátor. Tento software nabízí možnost interaktivně vytvářet texty pomocí „slov“ v naší kolekci:
V prvním kroku jsou „slova“ stanovena pro uživatele jako materiál, ze kterého si může vybrat. V dalším kroku jsou „slova“, která byla vybrána uživatelem,
automaticky propojována prostřednictvím syntézy textu.
Uživatel může také rozšířit slovní zásobu textového generátoru svými vlastními „slovy“ a klasifikovat je do gramatické kategorie, ke které patří. Vytvoření hybridního textu je jednoduchý způsob jak produkovat umělecký text a slouží jako druh neschopnosti nahrazující schopnost.

1 příspěvek k “EVA BEIERHEIMER, MIRIAM LAUSSEGGER: UMĚNÍ – SLOVA”

  1. Sara Friedman napsal24. úno. 2012:

    I can’t link this onto Facebook. It sends me a different video.
    Can this please be fixed?
    I love the art-words projects.

Zde se můžete vyjádřit. (*nutné)