Koncepce programu galerie Entrance na rok 2011 je založena na dvojvýstavách profesorů českých vysokých uměleckých škol s jejich studenty. Entrance oslovila vedoucí pedagogy ateliérů z Prahy, Plzně, Brna, Ostravy a Ústí nad Labem. První z takto koncipovaných výstav uvede František Kowolowski coby vedoucí ateliéru malby v Ostravě.

umělciFrantišek Kowolowski1, Juraj Jakubčiak
místoEntrance Gallery
tagy
účinkujícíFrantišek Kowolowski1, Juraj Jakubčiak
kameraEva Jiřička
zvukEva Jiřička
střihEva Jiřička
interviewEva Jiřička
překladEva Maršíková
publikováno29. 1. 2011
jazykČesky / English
embedlink icon
arrow down
související
Area code
Výstava se dotýká témat toxicity, vztahu člověka k sobě samému, přírodě, současnosti i budoucnosti. Zaměřuje se na dialog mezi intuicí a hlubokým vnitřním prožitkem, obklopený existenciálními úvahami a poetickým vnímáním života.